Rubriky článkov:  

Prihlásiť sa ako registrovaný:
Hudobník     alebo      Autor 

Úplne nová registrácia ako:
Hudobník     alebo      Autor 


Návštevnosť: 2 167 089
Čítanosť: 4 257 998
Článkov: 1 905
Hudobníkov: 487

 Redactor: RoboJedinečná hitparáda amatérskych kapiel DEMONŠTRÁCIA v novom kabáte

Zaregistrujte aj vy svoju skladbu do jedinečnej hitparády amatérskych skupín. V rámci inovácie našej stránky sme sa rozhodli pre vylepšenie vášho rebríčka Demonštrácia Top 10. Tento rebríček amatérskych kapiel vznikol na našej stránke pred dvoma rokmi ako pokračovanie hlasovania o Kapelu mesiaca, čiže nové vylepšenie bude vlastne už treťou tvárou Demonštrácie Top 10. Všetky zmeny reflektujú na vaše požiadavky, s ktorými ste nás počas existencie tejto hitparády bombardovali.

Ako teda bude vyzerať nová forma Demonštrácie Top 10? Najzákladnejšou zmenou bude, že skladby do nej si budete môcť prihlasovať sami a nasadzovať sa budú automaticky v časovo presne determinovanom intervale. Stačí sa zaregistrovať ako autor, vyplniť základné údaje a skladba sa automaticky zaradí do rebríčka. Naďalej zostávame pri 10 skladbách, 5 posledných nahradia na konci každého týždňa 5 novinky. Periodicita sa ustáli na 1 týždeň, takže už nám nebudete môcť vytýkať neobjektivitu, že niektoré kolo trvalo dlhšie ako iné. Novinkou je, že každá zaregistrovaná skladba sa súčasne zaradí do žánrových rebríčkov, kde budete môcť za svoju skladbu ďalej bodovať ? o jej úspešnosti však už nebude rozhodovať počet získaných hlasov, ale známky od 1 do 10, ktoré budete môcť jednotlivým skladbám udeliť. Kým z Demonštrácie Top 10 môže skladba vypadnúť, v žánrových budú figurovať už navždy, čím sa vlastne postupom času vytvorí akási jedinečná databáza skladieb outsiderov. Spestrením budú aj rôzne, automaticky generované, ocenenia (ako skladba týždňa, skladba roka i rôzne štatistické zhrnutia. V tejto súvislosti pripomínam, že Demonštrácia Top 10 je hitparádou všetkých amatérskych či poloprofesionálnych kapiel, ktoré doteraz nemajú vydaný nosič u veľkého hudobného vydavateľstva (tým myslím EMI, Universal, Sony BMG, Forza a podobné), ale svoje nahrávky šíria len na demo cédečkách, albumoch vydaných u malých labelov resp. vo vlastnom náklade alebo jednoducho len na empétrojkách.

Neváhajte teda a zaregistrujte vaše skladby a potom už len hlasujte a hlasujte. Nezabudnite, že do rebríčka môžete prihlásiť aj viacero svojich skladieb, jediným obmedzením zostáva, že z jedného nosiča nesmiete zaregistrovať viac ako 3 skladby (pri samostatne rozširovaných mp3 na vašich webových stránkach, ktoré sa nikdy nedostali na žiaden nosič, toto obmedzenie prirodzene neplatí).

Verím, že sa vám nová hitparáda zapáči a budete sa pri nej príjemne baviť. Myslím si, že je všetko jasné, s prípadnými dotazmi sa obracajte na mňa na tento
e-mail alebo na správcu tejto stránky. Azda Demonštrácia Top 10 vhodne vyplní medzeru v našej domácej hudobnej scéne, pretože svojim ponímaním ide vlastne o unikátnu amatérsku hitparádu.
 
Hitparádu nájdete v ľavom poli pod čiernym názvom Demonštrácia.

Verzia pre tlač   05.02.2007/ Aktuality demonštrantov/ Rob Verdi/ žiadny príspevok

 6.667
Hodnotenie článku:

Súvisiace články: